סדנאות נשים

סוגנדהו מציעה שתי סדנאות נשים – האחת מחברת אותנו לאיכויות הנשיות שלנו, השניה חוקרת את האיזון שבין הגבר והאישה הפנימיים שבנו. בנוסף, סוגנדהו מקיימת סדנה משותפת לנשים ולגברים, לחקירת האיכויות הנשיות והגבריות הנמצאות בתוך כל אחד ואחת מאיתנו (ראי- גבר פנימי אישה פנימית – החצי הנסתר).

העונג בלהיות אישה – סדנה לנשים

הרבה תרבויות קדומות הכירו את אסיפות הנשים ואת טקסיהן. לדוגמה, נשים יהודיות התאספו ב’אוהל האדום’ במהלך המחזור החודשי שלהן, לפני נישואין או לפני לידה. בהתאספויות הללו נשים מבוגרות ושמאניות/מכשפות, היו מלמדות ומכשירות את הנשים הצעירות יותר. בתרבות המודרנית איבדנו הרבה מהטקסים הללו ונשים צעירות צריכות למצוא בעצמן את הדרך ללהיות אישה וללמוד על התכונות הנשיות שלהן.

אנו רוצות לצלול לתוך התכונות של האנרגיה הנשית ולתת לעצמנו הזדמנות לגלות מחדש מה התכונות האלו אומרות לנו ומה אנו יכולות ללמוד אחת מהשנייה. המטרה היא אינה להאדיר את הארנגיה הנשית בהשוואה לאנרגיה הגברית או להוכיח שהיא נעלה יותר, אלא לטפח ולהזין את הצד הנשי שלנו ולאזן את אורח החיים הגברי שבו אנו חיות.

נמצא וניצור טקסים משלנו שיעזרו לנו להכיר בנשיות שלנו ונחלוק אחת עם השנייה כל דבר שעלול לעצור בעדנו מ להינות ולחיות את הפוטנציאל המלא שלנו כנשים, ולהינות מחברת נשים אחרות.

מהן התכונות הנשיות שאני מדברת עליהן? הנה כמה מילות מפתח:

מנוחה, הרגעות, פראיות, חושניות, יופי, אינוטואיצה, רגישות, חוכמה, שביעות רצון, קבלה…

חלק מהמילים הללו בטח מהדהדות בתוככן, בעוד אחרות נשמעות כמו צלילים מוזרים בשפה לא מוכרת. יחד נעזור אחת לשניה להתחבר לכל אחת מהתכונות האלו.

חקירת התכונות הנשיות-גבריות שלנו – סדנה לנשים

בסדנה הזו נחקור את מערכת היחסים בין התכונות הגבריות והנשיות שלנו. מאחר וכלנו עשויים מהגנים של אבינו ואימנו, כולנו נושאים בתוכינו תכונות נשיות וגבריות. המון נשים לא תמיד מחוברות לתכונות השונות האלה ולכן לעיתים קרובות רבות, מכחישות ומרגישות מבולבלות בשל תכונות אלה. הבנה לעומק של הצד הגברי שלנו עוזר לנו לאזן ולמזג את האנרגיה הגברית והנשית שלנו. אם נוכל לזהות את הדואליות הגברית והנשית כשתי אנרגיות המשלימות זו את זו בתוכינו. זהו צעד אדיר לעבר החופש והכוח הפנימי שלנו.

העבודה עם הצד הפנימי הגברי שלנו ישתקף באופן טיבעי בתוך מערכות היחסים עם הגברים החיצוניים בחיינו. הגברים החיצוניים בחיינו הם השתקפות של תכונות הגבר הפינמי שלנו. הקונפליקטים עם הגברים החיצוניים בחיינו מאוד משקפים את הקונפליקטים הפנימיים בין האנרגיה נשית והגברית שבפנים.

אושו מצביע על מימד חדש של חופש בתוך מערכת היחסים בין גבר ואישה. לא האישה הנלחמת בגבר אלא הגבר והאישה יחד, שוברים דרך ההתניות הקולקטיביות. תהליך מלא תגליות והפתעות של 4 ימים לנשים.

 

לפרטים נוספים על הסדנאות:

אדוויה – 054-7440836

דוא”ל –  inner-alchemy_il@sugandho.org

חפשו אותנו בפייסבוק – OSHO Institute for Inner Alchemy and Meditation

 

רוצים לקבל עוד מידע? הרשמו.

* שדה חובה
הצטרפו אלינו
facebook instagram youtube