המלצות

“בסופש האחרון עברתי מסע משנה חיים מ-ד-ה-י-ם בבית הקקטוס – סטודיו לסדנאות משנות חיים עם מה פרם סוגנדהו, למדתי איך להקשיב לבטן שלי ולתקשר איתה והרבה מעבר לזה,
גיליתי מהם הצרכים האמיתים שלי ומה באמת מונע ממני להגשים אותם, כמו גם את הסיבה האמיתית לכך שמערכות היחסים שלי לא מדהימות כמו שאני רוצה שהם יהיו ומה אפשר לעשות בשביל זה!
המון תודה לך סוגנדהו, עבודתך באמת משנה חיים ואני ממליץ הסדנות שלך לכל מי שרוצה לשפר את חייהם בצורה שהם ממש, אבל ממש, לא יוכלו אחרת. לא בעוד מיליון שנה!”
שי אלכסנדר, 27
יזם ומנהל פיתוח תוכנה

“סוגנדהו בעבורי היא מורה חכמה, אמא אוהבת, וחברה קשובה, אנחנו מכירים כבר כמה שנים וחוויתי אותה בכל האופנים הללו, כמורה היא עזרה לי לתבונן בחלקים באישיות שלי שהגבילו אותי בחיי, כאמא אוהבת היא הציע לי חיבוק והלב שלה חימם אותי כשעברתי ריפוי ריגשי, כחברה היא תמיד ידעה מתי להיות קשובה ומתי לא לשים לב לשטיות שלי, על כל זה אני אסיר תודה.
מרטין סקליקה, 49
מאמן אישי ומטפל, צכיה.

“סוגנדהו היא המהות של לבביות וקבלה ובו בזמן מקצועית בעבודתה, במהלך שלושת השנים האחרונות השתתפתי בסדנאות והכשרות שלה שדוחפות אותי באופן רציף לגלות היבטים חדשים ואיכויות שונות ולפתחת, צעד אחר צעד, מודעות גבוהה יותר וקבלה של הפוטנציאל בחיי.”
מילנה פרידמנובה – יסמין, 33
שיווק מקצועי ומורה באוניברסיטה

“אני תמיד מקשרת את סוגנדהו עם המילים הבאות; מדיטציה, עדינות ורכות, חן ושלום פנימי, שמחה אמון וחברות. הודות לה אני הולכת בכיוון של הגשמת הכישרון האישי שלי ומחוברת ללב שלי כמו מעולם לא הייתי קודם, בזמנים קשים אני יכולה לשמוע בראשי את הנחישות שבה: ‘אף פעם לא להרים ידיים’, בטנטרה יוגה האסאנה הסופית נקרא האמא הגדולה וזה מה שסוגנדהו מסמלת בעבורי. אני מודה לה על כל שלמדתי ועל הזמן שבילינו יחד.
בהוקרת תודה ואהבה רבים.”
יאנה סטאבובה-נאבלה 53
רופא ומורה ליוגה טנטרה לנשים.

“לפני יותר משלוש שנים מה פרם סוגנדהו הכירה לי את מדיטציית דיינמיק של אושו ועזרה לי לפגוש ולגעת בכמה כאבים, אמונות ופחדים עמוקים וחובויים שהיו בי ושמנעו ממני לזהות את הצרכים האמיתיים שלי, בקבוצות שלה היא יוצרת אווירה של אמון הדדי ואהבה שעוזרת למשתתפים להיכנס עמוק יותר לתוך עצמם לפגוש מחדש את המהות האמיתית שלהם ונוותנת להם את המוטיבציה להפסיק להתנהג לפי מה שמצופה מהם ולהתחיל לעשות מה שנכון ובריא בעבורם, סוגנדהו עזרה לי לפקוח את עיניי ולראות את היופי שהחיים יכולים להביא כשאנו פתוחים לראות אותו.”
מרטינה סבהלובה 35
מומחית לשיווק

“פגישתי עם סוגנדהו ועבודתו של אושו גרמו לזעזוע גדול בחיי, זה היה לפני 8 שנים כשפגשתי אותה לראשונה, מאז אני מבקרת בסמינרים שלה באופן רציף, מאז אותו רגע דבר לא נותר בעינו, לקחתי שם סניאסי, אננד לליטיה, בקורס איתה ב2010 , משמעות השם הוא החסד שבאהבה, אז הבטחתי לעצמי שאמצא את משמעות השם היפה הזה ואגלה את השמחה והחופש בחיי, לפעמים זה ממש קשה, אבל אני בכל זאת מצליחה כי אני נושאת את סוגנדהו ואושו בליבי תמיד.
סוגנדהו, אושו, רב תודות לכם, אני אוהבת אתכם.”
בארה פוליבקובה – אננד לליטיה 36
מורה ומרצה.

רוצים לקבל עוד מידע? הרשמו.

* שדה חובה
הצטרפו אלינו
facebook instagram youtube