האלכימיה של הצ’אקרות

לשכל המערבי המונח ‘אלכימיה של הצ’אקרות’ עלול להשמע משהו מאוד איזוטרי בהתחלה. אני משתמשת בו, משום שאני רוצה להצביע על משהו שהאינטלקט שלנו קטן מכדי להכיל: המסתוריות הנוצרת על ידי ההכרה. ההכרה הופכת כל חוויה פשוטה לבלתי רגילה ועדיין פשוטה בגלל האמת שהיא מעוררת.

השם האלכימיה של הצ’אקרות לקוח מתוך המסורת האלכימית העתיקה של הפיכת עופרת לזהב. האלכימיה של הצ’אקרות עובדת על שינוי רגשות או אנרגיות כביכול “שליליים”, הנהגות ישנה או דפוסים, אסטרטגיות ואמונות לתוך מצב של הוויה טבעית, חיובית ובריאה.
התהליך מורכב מסדרה של סדנאות/הכשרות שונות על שבעת הצ’אקרות. כולן מעוצבות כדי לעזור לך לנקות ולטהר החוצה דפוסי התנהגות בלתי מודעים ופצעים רגשיים מתוך כל צ’אקרה בכדי לפנות מקום לאנרגיה חדשה להגיע ולצמוח. להביא מודעות, הבנה ואהבה לתוך חייהם של אנשים.

צ’אקרה ראשונה:: מפחד לאהבה חלק 1 ו-2/ אי-התניות מיניות*

צ’אקרה שנייה: : אינטימיות ריגשית/ התאחדות והתייחדות/ שחרור מכבלי הילדות* 

צ’אקרה שלישית: : מכוחניות לעוצמה*

צ’אקרה רביעית: : האלכימיה של האהבה

צ’אקרה חמישית: : out of the blue – ללכת מעבר לאמונות

צ’אקרה שישית: : הכשרת יועצים אנרגטיים של אושו – הכשרה בשלושה חלקים.

צ’אקרה שביעית:: עדיין בתהליכי הולדה.

*סדנאות מתקדמות למשתתפים מנוסים בלבד.

הנושאים המקושרים לעבודה עם הצ’אקרות:

  •      הפיכה של פחדים וטראומות סביב מיניות לשמחה, אמון וגבולות בריאים. שינוי של מחסומים רגשיים ושליטה של המיינד לחופש, שובבות וההנאה שבחיים.
  •      הפיכה של מחסור באינטליגנציה ריגשית לתוך רגישות, חברותיות וחיזוק יכולות חברתיות. למידת כלים חדשים להתקרב, לתקשר וליצור תקשורת במערכות יחסים.
  •      הפיכה של מאבקי כוח כמו תחרותיות ותסביכי עליונות/נחיתות לחוזק אמיתי, חכמה פנימית ואותנטיות. לגלות מה מתחבא באמת מאחורי מסכות והגנות.
  •      הפיכה של בלבול וחוסר כיוון של הלב לחמלה, אהבה וחכמה ע”י הקשבה אמיתית ללב,חיבור ליכולת הריפוי האינסופית הגדלה מתוך העומק השקט של הלב..
  •      הפיכה של אמונות מגבילות ושוללות חיים ליצירתיות ושליטה עצמית יצירתית. פתיחה של אפשרויות חדשות לביטוי,תקשורת וכישרונות חבויים.
  •      הפיכה של התנהגות ודפוסים בלתי מודעים על ידי תרגול של מדיטציה ובהירות פנימית. הכוונה וחזון פנימיים הם תוצאה טיבעית של תהליכים אלה.

תהליכי האלכימיה של הצ’אקרות מובילים בהדרגה ל להכשרת יועצים אנרגטיים של אושו,, שבעיקר מבוססת על הצ’אקרות הרביעית, החמישית והשישית. ההכשרה מאפשרת עבודה מול אנשים דרך מדיטציה, אינטואיצה וראייה/בהירות פנימית.

רוצים לקבל עוד מידע? הרשמו.

* שדה חובה
הצטרפו אלינו
facebook instagram youtube