Melting in Love & Aloneness – הדינאמיקה של מערכות יחסים – סדנאת ערב בתל אביב

Alchemy of the 2nd Chakra

תאריך / זמן

Mar 10, 2022
18:30 - 21:30

מקום

קומיונטי

קטגוריה


האלכימיה של הצ’אקרה השנייה – לחבר יחד אהבה ולבדות

מהות הסדנה?

במערכות היחסים האינטימיות בחיינו יש צורך טבעי באהבה ולבדות. ישנם זמנים בהם אנחנו רוצים להיות אינטימיים ולהתאחד עם האהוב שלנו, לחלוק רגעים אינטימיים, להירגע ביחד וכו’. וישנם רגעים בהם אנחנו צריכים זמן ומרחב לעצמנו, לקריאת ספר, להליכה שקטה בטבע, למדיטציה, לבלות זמן עם חברים ועוד. שני הצדדים חשובים במידה זהה בשביל לשמור על איזון רגשי בתוך מערכת היחסים.

הקצב הטבעי של אהבה ולבדות עלול להיות משובש על ידי זרמים תת קרקעיים של פחד וטראומות ישנות. אנחנו יכולים להיאחז בבן הזוג שלנו מתוך הפחד להיות לבד, אנחנו יכולים לאבד את עצמנו בתוך מערכת היחסים, אנחנו יכולים לחיות בפחד נטישה תמידי בלי באמת להבין למה. אנחנו עלולים להימנע מאינטימיות ולא לאפשר מערכות יחסים קרובות, כי אנחנו לא רוצים להיות דחויים ע”י האחר או להיפגע. אנחנו גם עלולים להתאהב תמיד בבן זוג “הלא נכון” שאינו זמין לנו ואנחנו לא שמים לב שאנחנו הם אלה שבחרו אותו.

מה כוללת השתתפות בסדנא?

הסדנה נותנת הזדמנות ללמוד על הדפוסים שלנו בתוך מערכות יחסים. איך אנחנו מרגישים בזוגיות ואיך אנחנו מרגישים כשאנחנו לבד. לכל רגש בתוכנו יש סיפור ואנחנו רוצים לשתף את הרגשות ואת הסיפורים שבתוכנו.

המסע הזה יקח אותנו לא רק לחקירת הדפוסים שלנו במערכות יחסים. לפני שנוכל להבין את הדרכים שבהן הרגשות שלנו משפיעים על מערכות היחסים שלנו, אנו צריכים לאפשר לעצמנו להתחבר לרגישות העצומה והפגיעות שיש בנו. זה מפחיד, כי כולנו נפגענו בעבר ולמדנו להגן על עצמנו מפני להפגע שוב. בסדנה אנו רוצים ליצור מרחב בטוח שבו נוכל לקחת את הסיכון להיפתח שוב, לפגוש את החלקים הפגיעים והרגישים שבנו.זוהי הזדמנות לריפוי ולהבנה של מקומות פגועים ישנים שהם חלק מאיתנו. הזדמנות למצוא שוב את האומץ להתגבר על המגבלות שהטלנו על עצמנו כדי ליצור לעצמנו תחושת בטחון. בטחון שנזקקנו לו בעבר, כי לא היינו רק פגיעים ורגישים, אלא גם קטנים ותלויים בהורינו. אך אנו כבר לא חלשים, אפילו שלעיתים זה יכול להרגיש ככה. זהו זמן לבחון מחדש את המציאות והדפוסים שלנו.

הסדנה היא חקירה לתוך הדינאמיקה של מערכות היחסים ומתאימה הן לזוגות וליחידים.

מתי ואיפה?

10.3.2022 –  18:30-21:30

קומיונטי תל אביב – רחוב וושינגטון 20

כמה עולה השתתפות?

בהרשמה מוקדמת עד ה 1.3.2022 – 120 ש”ח

בכניסה או לאחר מכן – 150 ש”ח

ניתן לשלם בביט ולשלוח אישור העברה להייה

הסדנה מתאימה לזוגות

לאירוע בפייסבוק:  https://fb.me/e/2bYX5P3Vz

למידע נוסף והרשמה: הייה – 054-9728154

דוא”ל –  inner-alchemy_il@sugandho.org

הצטרפו אלינו בפייסבוק – OSHO Institute for Inner Alchemy and Meditation


לקריאת תגובות משתתפים

“בסופש האחרון עברתי מסע משנה חיים מ-ד-ה-י-ם בבית הקקטוס – סטודיו לסדנאות משנות חיים עם מה פרם סוגנדהו, למדתי איך להקשיב לבטן שלי ולתקשר איתה והרבה מעבר לזה,
גיליתי מהם הצרכים האמיתים שלי ומה באמת מונע ממני להגשים אותם, כמו גם את הסיבה האמיתית לכך שמערכות היחסים שלי לא מדהימות כמו שאני רוצה שהם יהיו ומה אפשר לעשות בשביל זה!
המון תודה לך סוגנדהו, עבודתך באמת משנה חיים ואני ממליץ הסדנות שלך לכל מי שרוצה לשפר את חייהם בצורה שהם ממש, אבל ממש, לא יוכלו אחרת. לא בעוד מיליון שנה!”
2nd-chakra_icon
שי אלכסנדר
יזם ומנהל פיתוח תוכנה

רוצים לקבל עוד מידע? הרשמו.

* שדה חובה
הצטרפו אלינו
facebook instagram youtube