מהראש אל הלב – החוכמה של האהבה – ערב העמקה בתל אביב

Deeping with Sugandho

תאריך / זמן

Jan 25, 2022
18:30 - 21:30

מקום

קומיונטי תל אביב

קטגוריה


לקראת הסדנה שתתקיים בפברואר, נקיים ערב מבוא בו תוכלו לקבל טעימה מסוג העבודה שנעשה בסדנה, לשאול שאלות ולהתרשם. זוהי גם הזדמנות נפלאה למי מכם שמתלבט האם הסדנה מתאימה לו. הערב פתוח לכולם, לא רק למי שמתכנן להגיע לסדנה המלאה. יש להרשם מראש אצל הייה.
לאיבנט שלערב העמקה: https://fb.me/e/4rTPPKbsi

כולנו מכירים את הדילמה שבה לראש יש סיבות ראציונליות טובות להחלטה שאנו צריכים לקבל, ובאותו הזמן הלב כואב על התוצאות של אותה ההחלטה. למשל, בימים אלו של משבר הקורונה, האינטלקט אולי אומר לנו לנקוט צעדים של זהירות ולפעול לפי ההנחיות, אבל הלב רוצה לפגוש חברים, רוצה להיות קרוב לאנשים היקרים לנו. אנו יכולים להרגיש לא אהובים, אם מישהו נמנע מלפגוש אותנו בגלל הקורונה.

זה שולח אותנו אל השאלות – מהי אהבה? האם אהבה פירושה ללכת כעיוורים אחרי הרגש שלנו? האם לבחור לפעול מתוך מחשבה ראציונלית ושכלתנית, פירושו לבחור להתעלם מכמיהת הלב?

חלקנו אולי למדנו לתת לראש להוביל את ההחלטות החשובות, חלקנו אולי עושים את ההפך (אפילו מתוך הרצון להרגיש את החופש להתמרד). אבל מה אם הקונספט של אינטלקט אל מול הלב כשני קטבים מנוגדים בתוכנו, הוא צר מדי? מה יקרה אם נרחיב את האופק בתוכנו ולא נסתכל רק על מה נכון או לא נכון, ונגלה שרבים מהפחדים שלנו נוצרים בתוכנו?

במהלך הסדנה נחווה כלים מעולמות שונים. דרך מדיטציה ותרגילים של עבודת גוף – נפש, ועד שיתוף מהלב בדרכים שונות כמו ריקוד, ציור, הקשבה ותקשורת. מתוך כך יתגלו בפנינו האוצרות של הלב הרוחני, אוצרות הטמונים בתוך כל אחד ואחת מאיתנו. זה מגיע עם תחושת רענון, שלווה והרפיה, כאשר אנו מגלים מחדש כמה תכונות נפלאות הלב שלנו מחזיק.
בואו ניזכר יחד בתבונה הייחודית של הלב.

סוגנדהו תוביל אותנו בנתיב המיוחד למפגש עם צ’אקרת הלב, ותאפשר לנו באינטליגנציה רבה ובעדינות הנכונה, לפתוח דלתות בתוכנו להמשך עבודה פנימית עמוקה ומתגמלת.

הסדנה תועבר באנגלית עם תרגום לעברית במידת הצורך. היא תתקיים בבית הארחה יפה ונוח בצפון הארץ.

סוגנדהו מסבירה על הסדנה:

למידע נוסף והרשמה:

הייה – 054-9728154

דוא”ל –  inner-alchemy_il@sugandho.org

הצטרפו אלינו בפייסבוק – OSHO Institute for Inner Alchemy and Meditation

רוצים לקבל עוד מידע? הרשמו.

* שדה חובה
הצטרפו אלינו
facebook instagram youtube