לקפוץ אל הלא נודע – לחבוק את השינוי

Alchemy of the 5th Chakra

תאריך / זמן

Oct 21, 2021 - Oct 23, 2021
14:00 - 15:00

מקום

Will be updated

קטגוריה


האלכימיה של צ’אקרת הגרון

למידע המלא על הסדנה

זוהי הזמנה למסע חקירה מרתק על הקולות השונים שבנו, אלו המעכבים אותנו מליצור את חווית החיים המדהימה לה אנו מייחלים. הקולות המגבילים המסתתרים בנו, הגורמים לנו ללכת באותה דרך זהה ולא מספקת שאנו מכירים טוב טוב.
מה יקרה כאשר נעיז לצאת מגבולות המוכר ולהרחיב את מגוון האפשרויות העומדות בפנינו בכל רגע נתון? כאשר נעיז לשחק עם הלא נודע?
הסדנה היא מרחב בטוח לפגוש את הקולות השונים בנו, ולזרוע זרע חדש בחיינו, בדרך ללהשיב בחזרה את הגוונים הצבעוניים והיחודיים שהם מי שאנחנו באמת. אם אתם מוכנים לקפוץ באומץ אל חוויה חדשה לא ידועה, ולקחת בשתי ידיים את האחריות על חוויית חייכם – מקומכם איתנו.

✾✾✾

❦ “יש בי חלק שבאמת רוצה להשתנות, אבל אז חלק אחר בי מחבל ועושה הכל כדי להימנע מכל שינוי שאני מנסה ליצור.”
❦ “אני רוצה להפסיק למצוא את עצמי שוב ושוב בתוך אותם דפוסים, אותן סיטואציות.”
❦ “אני לא מצליחה להבין את בליל הקולות השונים החיים בי.”
❦ “קשה לי להשמיע את הקול שלי. להביע את עצמי כלפי חוץ.”
❦ “נמאס לי משגרת חיי המוכרת, אני רוצה ליצור משהו חדש.”
❦ “השנים עוברות, אני סקרן לגלות מה עוד החיים האלו טומנים עבורי.”

✾✾✾

בסדנה נחקור כיצד החלקים השונים בנו משפיעים על חיינו, על קבלת ההחלטות שלנו ועל הדרך שבה אנו חושבים ומרגישים לגבי עצמנו והסובב אותנו. הבנת החלקים הפנימיים שלנו מאפשרת להרחיב את מגוון האפשרויות העומדות בפנינו, פותחת אותנו בפני היצירתיות והביטוי העצמי שלנו.
מה יקרה אם נוכל למצוא איזון בין הישן לחדש?
איך יראו חיינו אם נלמד שהלא נודע הוא אינו מקום מפחיד בכלל?
יש בתוכנו חלקים שונים והם כולם מדברים בקולות שונים. קולות מסוימים עשויים להישמע מוכרים, למשל – הקולות שאנו מזהים שמגיעים ההורים שלנו. אך ישנם גם חלקים שאנו כמעט ולא מבחינים בהם ולכן איננו מקשיבים להם. דווקא חלקים אלו הם המשפיעים ביותר, מכיוון שאיננו נוגעים ועובדים איתם בהם באופן מודע.
כאשר אנו צוללים למחוזות הצ’אקרה החמישית, אנו נוגעים בנושאים כמו היצירתיות והביטוי העצמי שלנו. אך אם לא למדנו לסמוך על הפוטנציאל היצירתי שלנו, אנו עלולים למצוא את עצמנו סובבים בתוך דפוסי התנהגות שחוזרים על עצמם, הולכים רק אחרי המוכר והידוע, אחר האפשרויות הבטוחות. אפשרויות אלו לרוב ניתנות לנו על ידי אנשים אחרים, הן אינן נובעות מתוכנו.
יצירתיות ושינוי מתרחשים כאשר אנו משאירים מאחור את המוכר והידוע, כשאנו מעזים וקופצים אל הלא נודע. לא משנה באיזה היבט של חיינו אנו מתעסקים, אנחנו יכולים לבשל ארוחה טעימה שאנו אוהבים ובישלנו כבר עשרות פעמים, או לקפוץ אל הלא נודע וליצור הרכב טעמים מפתיע, טעים וחדש עבור עצמנו.
אנו יכולים ללמוד שסיום של מערכת יחסים אינו רק אובדן, אלא גם הזדמנות להתחלה חדשה.

✾✾✾

בסדנה נלמד לתת מקום להפתעות ולאפשרות שלנו להשתנות. לכולנו יש מגוון אפשרויות והזדמנויות חדשות בפנים, שמחכות להתגלות. בעזרת טכניקות שונות (מדיטציה, NLP, גשטאלט, ריקוד, שיתוף ועוד) נחקור מה קורה כאשר אנו עושים מעבר מודע מן הידוע אל הלא נודע. באופן אוהב, שובב ויצירתי נזהה חלקים פנימיים שונים, לעיתים סותרים, שנוצרו בנו מתוך חוויות העבר שלנו.
בסביבה מוגנת, נאפשר לקסם האהבה להתרחש. באמצעות כלים מעולמות התרפיה המערבית בשילוב עם חוכמה מהמזרח והתנסויות כגון:
❦ ביטוי רגשי דרך יצירה
❦ גשטאלט
❦ תנועה וחיבור לגוף
❦ מדיטציה אקטיבית מבית אושו
❦ מסעות של דמיון מודרך
❦ NLP
❦ שיתוף והקשבה
❦ תרגילי כתיבה ועוד…
נצא להכיר את מערכת האמונות שלנו, אלו שאנו מודעים אליהן ואלו שלא, לשחק עם התנועה שאנו מייצרים בחיינו, עם מה שמגביל אותנו ומה שמעצים.

✾✾✾

הפרטים הטכניים
הסדנה תועבר באנגלית עם תרגום לעברית במידת הצורך. היא תתקיים בבית ההארחה בקיבוץ ענבר, בצפון הארץ. 21-23 לאוקטובר 2021 (יום שישי עד שבת)
למידע המלא על הסדנה

לאיוונט בפייסבוק

לשאלות והרשמה:
אדוויה – 054-7440836
דוא”ל – inner-alchemy_il@sugandho.org

רוצים לקבל עוד מידע? הרשמו.

* שדה חובה
הצטרפו אלינו
facebook instagram youtube