מהראש אל הלב – החוכמה של האהבה

Alchemy of the 4th Chakra

תאריך / זמן

Aug 19, 2020 - Aug 22, 2020
14:00 - 20:30

מקום

Desert Ashram / ISR

קטגוריה


כולנו מכירים את הדילמה שבה לראש יש סיבות ראציונליות טובות להחלטה שאנו צריכים לקבל, ובאותו הזמן הלב כואב על התוצאות של אותה ההחלטה. למשל, בימים אלו של משבר הקורונה, האינטלקט אולי אומר לנו לנקוט צעדים של זהירות ולפעול לפי ההנחיות, אבל הלב רוצה לפגוש חברים, רוצה להיות קרוב לאנשים היקרים לנו. אנו יכולים להרגיש לא אהובים, אם מישהו נמנע מלפגוש אותנו בגלל הקורונה.

זה שולח אותנו אל השאלות – מהי אהבה? האם אהבה פירושה ללכת כעיוורים אחרי הרגש שלנו? האם לבחור לפעול מתוך מחשבה ראציונלית ושכלתנית, פירושו לבחור להתעלם מכמיהת הלב?

חלקנו אולי למדנו לתת לראש להוביל את ההחלטות החשובות, חלקנו אולי עושים את ההפך (אפילו מתוך הרצון להרגיש את החופש להתמרד). אבל מה אם הקונספט של אינטלקט אל מול הלב כשני קטבים מנוגדים בתוכנו, הוא צר מדי? מה יקרה אם נרחיב את האופק בתוכנו ולא נסתכל רק על מה נכון או לא נכון, ונגלה שרבים מהפחדים שלנו נוצרים בתוכנו?

במהלך הסדנה נחווה כלים מעולמות שונים. דרך מדיטציה ותרגילים של עבודת גוף – נפש, ועד שיתוף מהלב בדרכים שונות כמו ריקוד, ציור, הקשבה ותקשורת. מתוך כך יתגלו בפנינו האוצרות של הלב הרוחני, אוצרות הטמונים בתוך כל אחד ואחת מאיתנו. זה מגיע עם תחושת רענון, שלווה והרפיה, כאשר אנו מגלים מחדש כמה תכונות נפלאות הלב שלנו מחזיק.
בואו ניזכר יחד בתבונה הייחודית של הלב.

סוגנדהו תוביל אותנו בנתיב המיוחד למפגש עם צ’אקרת הלב, ותאפשר לנו באינטליגנציה רבה ובעדינות הנכונה, לפתוח דלתות בתוכנו להמשך עבודה פנימית עמוקה ומתגמלת.

הסדנה תועבר באנגלית עם תרגום לעברית במידת הצורך. היא תתקיים באשרם במדבר – בית הארחה רוחני בלב במדבר. המיקום האהוב עלינו שתומך כל כך את תהליך התרפיה של הסדנה.

לקראת הסדנה נקיים ערב מבוא בו תוכלו לקבל טעימה מסוג העבודה שנעשה בסדנה, לשאול שאלות ולהתרשם. זוהי גם הזדמנות נפלאה למי מכם שמתלבט האם הסדנה מתאימה לו. הערב פתוח לכולם, לא רק למי שמתכנן להגיע לסדנה המלאה. יש להרשם מראש אצל אדוויה.
לאיווט בפייסבוק
ניפגש ב3.8 בסטודיו טיליה בתל אביב, 19:00-22:00

סוגנדהו מסבירה על הסדנה:

 

למידע נוסף והרשמה:

אדוויה – 054-7440836

דוא”ל –  inner-alchemy_il@sugandho.org

או חפשו אותנו בפייסבוק – OSHO Institute for Inner Alchemy and Meditation

רוצים לקבל עוד מידע? הרשמו.

* שדה חובה
הצטרפו אלינו
facebook instagram youtube