לחבר יחד אהבה ולבדות

Alchemy of the 2nd Chakra

תאריך / זמן

Mar 18, 2020 - Mar 21, 2020
16:00 - 14:00

מקום

Desert Ashram / IL

קטגוריה


הדינאמיקה של מערכות יחסים – לזוגות וליחידים

אלכימיה של הצ’אקרה השניה

במערכות היחסים האינטימיות בחיינו יש צורך טבעי באהבה ולבדות. ישנם זמנים בהם אנחנו רוצים להיות אינטימיים ולהתאחד עם האהוב שלנו, לחלוק רגעים אינטימיים, להירגע ביחד וכו’.  וישנם רגעים בהם אנחנו צריכים זמן ומרחב לעצמנו, לקריאת ספר, להליכה שקטה בטבע, למדיטציה, לבלות זמן עם חברים ועוד. שני  הצדדים חשובים במידה זהה בשביל לשמור על איזון רגשי בתוך מערכת היחסים.
 
הקצב הטבעי של אהבה ולבדות עלול להיות משובש על ידי זרמים תת קרקעיים של פחד וטראומות ישנות. אנחנו יכולים להיאחז בבן הזוג שלנו מתוך הפחד להיות לבד, אנחנו יכולים לאבד את עצמינו בתוך מערכת היחסים, אנחנו יכולים לחיות בפחד נטישה תמידי בלי באמת להבין למה. אנחנו עלולים להימנע מאינטימיות  ולא לאפשר מערכות יחסים קרובות, כי אנחנו לא רוצים להיות דחויים ע”י האחר או להיפגע. אנחנו גם עלולים להתאהב תמיד בבן זוג “הלא נכון” שאינו זמין לנו.
 
הסדנה נותנת הזדמנות ללמוד על הדפוסים שלנו בתוך מערכות יחסים. איך אנחנו מרגישים בזוגיות ואיך אנחנו מרגישים כשאנחנו לבד. לכל רגש בתוכנו יש סיפור ואנחנו רוצים לשתף את הרגשות ואת הסיפורים שלנו.

המסע הזה יקח אותנו לא רק לחקירת הדפוסים שלנו במערכות יחסים. לפני שנוכל להבין את הדרכים שבהן הרגשות שלנו משפיעים על מערכות היחסים שלנו, אנו צריכים לאפשר לעצמנו להתחבר לרגישות העצומה והפגיעות שיש בנו. זה מפחיד, כי כולנו נפגענו בעבר ולמדנו להגן על עצמנו מפני להפגע שוב. בסדנה אנו רוצים ליצור מרחב בטוח שבו נוכל לקחת את הסיכון ולהפתח שוב, לפגוש את החלקים הפגיעים והרגישים שבנו.זוהי הזדמנות לריפוי ולהבנה של מקומות פגועים ישנים שהם חלק מאיתנו. הזדמנות למצוא שוב את האומץ להתגבר על המגבלות שהטלנו על עצמנו כדי ליצור לעצמנו תחושת בטחון. בטחון שנזקקנו לו בעבר, כי לא היינו רק פגיעים ורגישים, אלא גם קטנים ותלויים בהורינו. אך אנו כבר לא חלשים, אפילו שלעיתים זה יכול להרגיש ככה. זהו זמן לבחון מחדש את המציאות והדפוסים שלנו.

הסדנה היא חקירה לתוך הדינאמיקה של מערכות היחסים ומתאימה הן לזוגות וליחידים.

The workshop is led in English with Hebrew translation available.
הסדנה תועבר באנגלית עם תרגום לעברית במידת הצורך.

לאיוונט בפייסבוק

ב29 לפברואר נקיים ערב מבוא לסדנה, במרכז אושו בתל אביב. זוהי הזדמנות נפלאה להכיר את סוגנדהו ואת הדרך שבה היא עובדת, לטעום מהנושא של הסדנה. למדוט, לשאול שאלות, להעביר ערב מלמד ומשמעותי. לפרטים על הערב.

 למידע נוסף והרשמה:

אדוויה – 054-7440836

דוא”ל –  inner-alchemy_il@sugandho.org

או חפשו אותנו בפייסבוק – OSHO Institute for Inner Alchemy and Meditation

 

רוצים לקבל עוד מידע? הרשמו.

* שדה חובה
הצטרפו אלינו
facebook instagram youtube