הכשרת יועצים אנרגטיים של אושו – חלק 1

Energy Counseling Training

תאריך / זמן

Dec 4, 2020 - Dec 20, 2020
9:00

מקום

Tel Aviv + Zoom

קטגוריה


ההכשרה נועדה עבור מי שעובד עם אנשים ו/או רוצה ללמוד איך עושים זאת. עבור מי שיש בו את הכמיהה להכיר את הפוטנציאל שבתוכו ורוצה להעמיק את הידע, ההבנה והמיומנויות. הזדמנות נדירה ללמוד לעומק את נושא הצ’אקרות והגופים האנרגטיים.

הכשרה זו תאפשר לנו חקירה והבנה לעומק ובאופן יסודי של מבנה הגופים האנרגטיים שלנו. ממש כפי שלגוף הפיזי שלנו יש מבנה מסוים שדל עצמות, שרירים רקמות וכו’ גם הגופים האנרגטיים שלנו שבהילה, יוצרים בן אדם שלם. כל גוף אנרגטי מתקשר למרכז אנרגיה מסוים/ צ’אקרה בגוף הפיזי שלנו.

ברוכים הבאים לעולם מלא ההשראה של הצ’אקרות, עולם של אנרגיה, צבעים, מרחבים ודואליות.  מקורו של המידע על הצ’אקרות מגיע מהמזרח, הוא החל בהודו והוא כמעט בן 4000 שנים. המילה הצ’אקרה היא בסנסקריט, השפה ההודית העתיקה, ומשמעותה – גלגל.
אנודאה ג’ודית מתארת: “הצ’קרה היא מרכז ארגוני שמקבל, מטמיעה ומביע אנרגית חיים”. הצ’קרה מתארת את זרימת האנרגיה באזורים ספציפיים של הגוף האנושי. יוגים ומודטים גילו, כחלק מהתרגול שלהם, כי מרכזים אלה מזיזים ומשפיעים על גוף האדם ועל התודעה. המושג צ’אקרות הובא למערב בשנות ה-20 בספרו של ארתור אבאלון “כוח הנחש”.
למפת הצ’אקרות אנלוגיות רבות במושגים של פסיכולוגיה מודרנית, במיוחד פסיכולוגיה התפתחותית (פיאז’ה), פסיכולוגיה טרנספרסונלית (וילבר) ופסיכולוגיה סומטית (אלכסנדר לואן, ויליאם רייך).

לקריאה על נתיב הצ’אקרות של סוגנדהו

אודות ההכשרה:

חלקים אחד ושתיים של ההכשרה יחד, יכשירו אותך בקריאת הצ’אקרות של אושו.

הצעד הראשון (חלק I) הוא להכיר את מפת צ’אקרות, אשר תדריך אותך בכל קריאה אנרגטית בחלק השני. ידיעת המפה פירושו ללמוד את האנטומיה הבסיסית של הצ’אקרות, איך הן קשורות זו בזו, אנרגיה זכרית ונקבית בתוכינו, הגופים העדינים שסביב גופינו וכו’. וחשובה ככל שתהיה המפה , אתה תגלה חוויות ותגליות משלך על הצ’אקרות שלך על ידי מדיטציה והתנסות. תוך שבעה ימים המפה כבר לא תהיה מושג תיאורטי. הרגישות הגוברת והיכרות עם הצ’אקרות שלך יהפכו את הצ’אקרות למציאות פנימית, אך חשובה ככל שתהיה המפה , אתה תגלה חוויות ותגליות משלך על הצ’אקרות שלך על ידי מדיטציה והתנסות. תוך שבעה ימים המפה כבר לא תהיה מושג תיאורטי. הרגישות הגוברת והיכרות עם הצ’אקרות שלך יהפכו את מפת הצ’אקרות למציאות פנימית, כמו בילדות כשלמדנו לרכב על אופניים או לשחות, מגיעה שלב שההתלהבות מההתבוננות בתהליך בחוץ מתחלפת בשמחה ובתחושת העצמאות שנוצרת כשאנו הופכים משתתפים פעילים בחוויה.

הצעד השני (חלק II) של ההכשרה יהיה הכשרת הקריאה האנרגטית. חלק זה יכשיר אותנו, צעד אחר צעד, כיצד להשתמש בתפיסות והחושים הטבעיים שלנו (ראייה, שמיעה, תחושה) כדי לקרוא אנרגיות עדינות באנשים אחרים.

העבודה מבוססת על אימון האינטואיציה בשימוש בערוצי אנרגיה שונים. כבר השתמשנו לרעה באינטואיציה שלנו בימי הביניים ובתקופות חשוכות אחרות במהלך ההיסטוריה. מאז המאה ה-18, כאשר המדע המודרני התחיל להתפתח, מושג האינטואציה סבל מהכחשה וזלזול. אף על פי כן אינטואיציה היא חלק טבעי של כל בני האדם ואפשר לפתח אותה בעזרת אימון.

הכשרת יועצים אנרגטיים של אושו היא עבודה יותר מדיטטיבת מאשר טיפולית, שתעמיק את המדיטציה שלכם, הרגישות שלכם ובמיוחד את באינטואיציה שלכם ותאפשר לכם לאבחן ולטפל בקריאה אנרגטית. אם אתם כבר עובדים עם אנשים תוכלו להשתמש בקריאה אנרגטית ככלי אבחון במפגש עם מטופל חדש או על מנת להעמיק את ההסתכלות בדרך שעבר המטופל מנקודת מבט מדיטטיבית. הקריאה תעניק לכם תובנות לגבי איך להטיב לעבוד עם המטופל בצורה הפשוטה והיעילה ביותר.

הצעד השלישי (חלק III) ילמד סדרה של שישה מפגשים שיכלול מגוון של מיומניות יעוץ, NLP בסיסי ואלכימית הצ’אקרות, סדרת ששת המפגשים תאפשר לך לתת מפגשי יעוץ והדרכה למטופלים להתפתחותם האישית בדרכם לבריאות פיזית ריגשית ורוחנית.

סוגנדהו בהסבר על ההכשרה:

חלק ראשון – האנטומיה של הצ’אקרות

עד כה קיימת נפרדות בין הפסיכולוגיה והרפואה המודרנית לבין התפיסות האנרגטיות של תורות המזרח. בשנים האחרונות החיבור בין שתי התפיסות, בין הגוף הפיזי לגוף האנרגטי, מצליח לייצר מפה שלמה ככלי לאיבחונים מדוייקים בהרבה מהמוכר. מערכת הצ’אקרות לפי תורת המזרח מייצגת את ההתפתחות של התודעה ממש כמו הפיזיולוגיה והפסיכולוגיה במערב. הכשרה זו משלבת בין שניהם.

בחלק הראשון של ההכשרה, נבין מהם אותם גופים אנרגטיים, מהי צ’אקרה ואיך לומדים אותה. כיצד יודעים לקשר בין מרכז אנרגטי מסויים לבין ביטויו בחיי היום יום. נחקור תיאורטית ונחווה באופן מעשי את סידרת 7 הצ’אקרות והגופים האנרגטיים, נגלה את הבדלי האנרגיה בין הצ’אקרות השונות בצורה רכה, אישית ואקטיבית.
ההכשרה היא מסע רגשי בין הגופים שלנו, מסע של למידה עמוקה הן באופן המעשי-פרקטי והן בהבנה של התורה.

האספקט התיאורטי יהיה סביב:
• מפת הצ’אקרות וההילה
• נושאים הקשורים לצ’אקרות: מהו הביטוי הבריא לכל צ’אקרה?
• מה הנושאים שמתפתחים בכל צ’אקרה בתקופת הילדות, התניות, טראומות וכו’, אשר יצרו הפרעה בזרימה החופשית של האנרגיה.
• מה הם הביטויים הנשיים והגבריים של הצ’אקרות?
• מה היא ה”הרה”?

כדי להתאים את ההכשרה לימים לא פשוטים אלו עם הנחיות קורונה, שינינו מעט את המבנה של ההכשרה. זה גם איפשר לנו להוזיל משמעותית את העלות.
החלק הראשון של ההכשרה יהיה מורכב משלושה ימי לימוד דרך הזום בימי שישי.
מ9:00 עד 13:30 בתאריכים:
4.12.20
11.12.20
18.12.20

במקביל, יהיו שלושה ימים לימוד שבהם ניפגש בתל אביב ונתרגל את הלימוד בצורה חווייתית.
ימי ראשון בערב, מ18:30 עד 21:30 בתאריכים:
6.12.20
13.12.20
20.12.20

בנוסף, לכל משתתף תהיה שעת ליווי פרטנית עם סוגנדהו.

 

להמשך הקריאה:
הכשרת יועצים אנרגטיים של אושו חלק 2 – יתקיים בצ’כיה ביוני 2021
הכשרת יועצים אנרגטיים של אושו חלק 3 – נעדכן את התאריך בקרוב

 

למידע נוסף ולהרשמה:

אדוויה – 054-7440836

דוא”ל –  inner-alchemy_il@sugandho.org

או חפשו אותנו בפייסבוק – OSHO Institute for Inner Alchemy and Meditation

רוצים לקבל עוד מידע? הרשמו.

* שדה חובה
הצטרפו אלינו
facebook instagram youtube